"Yüzme Bilmeyen Kalmasın" Projesi Devam Ediyor.

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından tüm Türkiye’de hayata geçirilen, “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi Covid-19 tedbirleri gözetilerek maske, mesafe ve hijyen tedbirlerine uyarak devam ediyor.

  Haberi Oku

  "Sporu Tabana Yayıyoruz Sağlıklı Nesiller Yetiştiriyoruz"

  "Sporu Tabana Yayıyoruz Sağlıklı Nesiller Yetiştiriyoruz" projesi kapsamında 2011-2012 ve 2013-2014 doğumlu öğrencilerimizin temel ve motorik özelliklerini geliştirerek raketle buluşturuyoruz. Çocuklarımızı altın çağlarında Badminton Sporuyla tanıştırıyoruz.

  Haberi Oku

  Gençlik Merkezlerimizde Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Dersleri Devam Ediyor.

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı Gençlik Merkezlerimizde Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Canlı Ders Sınıflarında gençlerimiz eğitimlerini almaya devam ediyor.

  Haberi Oku

  Öğrenci Yurtlarımız, Asıl Sahipleri Gençlerimiz İçin Tekrar Hazırlandı.

  Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesindeki tüm öğrenci yurtlarımız yeni normale göre yeniden dizayn edildi.

  Haberi Oku

  İl Müdürümüz Numan Nafiz Şahin, Amatör Spor Haftasında ASKF yi Ziyaret Etti

  İl Müdürümüz Numan Nafiz Şahin, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Kazım Kaya ve Yönetim Kurulunu ziyaret ederek, Amatör Spor Haftasını kutladı.

  Haberi Oku

  Balkan Şampiyonası 2'incisi Sporcumuza Kırşehir Valimiz Sayın İbrahim Akın'dan Ödül

  Eylül ayında İstanbul’da düzenlenen Balkan U20 Şampiyonası 3 bin metre engelli koşusunda 2. olarak gümüş madalya kazanan Sporcumuz Urkuş Işık, Kırşehir Valimiz Sayın İbrahim Akın tarafından makamında kabul edilerek ödüllendirdi. Ziyarette İl Müdürümüz Numan Nafiz Şahin, Şube Müdürlerimiz Kerim Kocabıyık, Aslan Uçar ve Atletizm Antrenörümüz Ziya Kaya'da hazır bulundu.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yıl düzenli olarak kutlanan ve bu yıl 5-11 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Amatör Spor Haftası etkinliklerinin açılış töreni Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz Ahi Stadyumunda yapıldı.

  Haberi Oku

  AVRUPA SPOR HAFTASI BOCCE ETKİNLİGİ İLE DEVAM EDİYOR

  23-30 Eylül 2020 tarihleri arasında düzenlenen Avrupa Spor Haftası etkinlikleri tüm hızı ile devam ediyor.

  Haberi Oku

  AVRUPA SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

  Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından organize edilen ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce düzenlenen Avrupa Spor Haftası etkinliği tüm hızı ile devam ediyor.

  Haberi Oku

  BOZKIRIN TEZENESİ NEŞET ERTAŞ'I GENÇLER UNUTMADI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz Kaman Gençlik Merkezi gönüllü gençlerimiz Bozkırın Tezenesi Halk Ozanı Neşet Ertaş’ın ölümün 8’inci yılında Cacabey Gençlik Merkezimizde düzenlenen müzik dinletisi ile andı.

  Haberi Oku

  AVRUPA SPOR HAFTASI ETKİNLİĞİ BAŞLADI

  Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından organize edilen ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce düzenlenen Avrupa Spor Haftası etkinliği açılış töreni yapıldı.

  Haberi Oku

  Sporcumuz Urkuş Işık'tan bir başarı daha

  12-13 Eylül tarihlerinde İstanbul'da yapılan U20 Balkan Şampiyonasında sporcumuz Urkuş Işık 3000 metre engellide Balkan 2. olmuştur. Değerli sporcumuzu ve kıymetli antrenörümüzü tebrik ediyor başarılarının artarak devam edeceğine inanıyoruz.👏🏆🥈

  Haberi Oku

  İl Müdürümüz Numan Nafiz Şahin'den Okçuluk antrenmanına ziyaret.

  İl Müdürümüz Numan Nafiz Şahin'den, İl Spor Merkezleri faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilen okçuluk antrenmanına ziyaret.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ NUMAN NAFİZ ŞAHİN MUSTAFA KAYA'YI MİSAFİR ETTİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Numan Nafiz ŞAHİN, Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümünü kazanan Bedensen Engelli Yüzücümüz Mustafa Kaya'yı misafir etti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER