10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA KOŞUSU’NDA URKUŞ IŞIK TÜRKİYE ŞAMPİYONU

  10 Kasım Atatürk’ü Anma Koşusu’nda Sporcumuz Urkuş Işık Türkiye Birincisi Olarak Altın Madalyanın Sahibi Oldu

  Haberi Oku

  BOKSÖRLERİMİZDEN 16 MADALYA

  Mersin Boks il temsilciliğinin 2019 faaliyet programında yer alan Atatürk anma ve iller arası Boks şampiyonası Mersin ilinde düzenlendi.

  Haberi Oku

  TAEKWONDOCULARIMIZDAN 14 MADALYA

  Karaman ilinde düzenlenen İller arası Taekwondo müsabakasında Gençlik ve Spor Kulübümüz 5 Altın, 5 Gümüş, 4 Bronz madalya ve toplamda ise 14 madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ FARUK ŞAHİN HAVUZ PERSONELLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Faruk ŞAHİN Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda çalışan personellerimiz ile bir toplantı düzenledi.

  Haberi Oku

  ESKİ İL MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA KANDEMİR ANISINA DÜZENLENEN BASKETBOL TURNUVASI SONA ERDİ

  İl Müdürlüğümüz Aşıkpaşa spor salonunda eski İl Müdürümüz rahmetli Mustafa Kandemir anısına düzenlenen 3x3 Sokaklar Bizim Basketbol Turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ÖĞRENCİLERE MÜJDE

  Üniversite öğrencilerine seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2020’de burs/kredi miktarının 500 liradan 550 liraya çıkacağını belirtti.

  Haberi Oku

  FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ SEZONU AÇILIŞI YAPILDI

  2019-2020 yılı Kırşehir Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri sezon açılışı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz çok amaçlı toplantı ve konferans salonunda yapıldı.

  Haberi Oku

  İL TEMSİLCİLERİNE GÖNÜLLÜLÜK VE GÖNÜLLÜ YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ VERİLDİ

  Federasyon İl temsilcileri, Gönüllülük Ve Gönüllü Yönetim Sistemi Eğitiminin ardından İl Müdürümüz Faruk Şahin bir araya geldi.

  Haberi Oku

  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI TURNUVALARI TAMAMLANDI

  29 Ekim Cumhuriyet Bayram kutlamaları kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün organizesinde Atletizm, Masa Tenisi, Satranç ve Güreş müsabakaları yapıldı.

  Haberi Oku

  29 EKİM CUMHURİYET KUPASI JUDO MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  26-27 Ekim 2019 tarihleri arasında ilimiz Kırşehir Spor Salonunda yapılan Uluslararası Cumhuriyet Judo Kupası Turnuvası’nda 600 judoka tatamiye çıktı.

  Haberi Oku

  SEZER HUYSUZ'DAN İL MÜDÜRÜMÜZ FARUK ŞAHİN'E PLAKET

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Faruk ŞAHİN Judo Federasyonu Başkanı Sezer HUYSUZ'u ağırladı.

  Haberi Oku

  450 ADET AĞAÇ TOPRAKLA BULUŞUYOR

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bünyesinde Bağbaşı mahallesinde yer alan ve Kırşehir halkına hizmet veren Bağbaşı Sentetik Saha ve Çim Sahasının çevresi güzelleşmeye başladı.

  Haberi Oku

  “GELECEĞİNE YÖN VEREN BİLİNÇLİ BİR GENÇLİK” PROJESİ TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞI KARİKATÜR YARIŞMASI BAŞLIYOR

  Kırşehir Cacabey Gençlik Merkezimiz tarafından “Geleceğine Yön Veren Bilinçli Bir Gençlik” projesi kapsamında Teknoloji Bağımlılığı Karikatür yarışması düzenlenecek.

  Haberi Oku

  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI BİRİNCİLİĞİ VE 10 KASIM ATATÜRK KOŞUSU SEÇMELERİ YAPILDI

  Atletizm İl Temsilciliğinin 2019-2020 yılı faaliyet programında yer alan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı il birinciliği ve 10 Kasım Atatürk koşusu atletizm müsabakaları yapıldı.

  Haberi Oku

  URKUŞ IŞIK PORTEKİZ'DE YAPILACAK OLAN AVRUPA KROS ŞAMPİYONASINDA

  Sakarya ilinde düzenlenen Türkiye kros şampiyonasında sporcumuz Urkuş IŞIK Türkiye ikincisi olarak Portekiz’de yapılacak olan Avrupa Şampiyonasında ülkemizi ve ilimizi temsil edecek.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI DEVAM EDİYOR

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz Aşıkpaşa Spor Salonunda bu yıl 7-13 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Amatör Spor Haftası etkinliklerinin açılış töreninin ardından başlayan sportif etkinlikler ve yarışmalar tüm hızı ile devam ediyor.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER