AMATÖR SPOR HAFTASI DEVAM EDİYOR

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz Aşıkpaşa Spor Salonunda bu yıl 7-13 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Amatör Spor Haftası etkinliklerinin açılış töreninin ardından başlayan sportif etkinlikler ve yarışmalar tüm hızı ile devam ediyor.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz Aşıkpaşa Spor Salonunda bu yıl 7-13 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Amatör Spor Haftası etkinliklerinin açılış töreni yapıldı.

  Haberi Oku

  ANTRENÖRLER TOPLANTISI

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Faruk Şahin Spor Hizmetleri Müdürlüğünde çalışan antrenörler ile bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

  Haberi Oku

  MASA TENİSİ HAKEM SEMİNERİ YAPILDI

  İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda Masa Tenisi Merkez Hakem Kurulu üyesi Cemal Aşdi tarafından ilimizdeki Masa Tenisi Hakemlerine Eğitim semineri verdi.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yaştan insanın spor yapabileceği şekilde düzenli fiziksel aktivitelerin oluşturulmasını özendirmek ve yeni bireylerin spora kazandırılması için farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen ''Amatör Spor Haftası'' etkinlikleri bu yıl 7-13 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

  Haberi Oku

  DAMLA GÖNÜLLÜLÜK HAREKETİ PROJESİ TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından toplumun değişik kesimlerindeki gençlerimize yönelik projelerden biri olan Damla Gönüllülük Hareketi il ve ilçe ziyaretlerinin ardından tamamlandı.

  Haberi Oku

  BOKSÖRLERİMİZ, BÜYÜK ERKEKLER TÜRKİYE FERDİ BOKS ŞAMPİYONASI FİNALLERİNDE

  Türkiye Boks Federasyonunun 2019 faaliyet programında yer alan Büyük Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası 1. ve 2. Grup Müsabakaları Konya ilinde oynanan final müsabakalarının ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  VALİMİZ SAYIN İBRAHİM AKIN ÖĞRENCİ YURDU AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

  Valimiz Sayın İbrahim Akın, Çiçekdağı ilçesinde tamamlanan öğrenci yurdu açılışlarına katıldı.

  Haberi Oku

  GENÇ GÖNÜLLÜLER ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından toplumun değişik kesimlerindeki gençlerimize yönelik projelerden biri olan Damla Gönüllülük Hareketi il ve ilçe ziyaretleri ile devam ediyor.

  Haberi Oku

  VALİMİZ SAYIN İBRAHİM AKIN, ÇİÇEKDAĞI MECİDİYE YURT MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

  Çiçekdağı ilçemizde bir takım açılış ve ziyaretlerde bulunan Valimiz Sayın İbrahim AKIN, Mecidiye Yurt Müdürlüğünü ziyaret etti.

  Haberi Oku

  GÖNÜLLÜ GENÇLERİMİZDEN VALİMİZE ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakanlığımızca yürütülen ‘Damla Gönüllülük Hareketi Projesi’ kapsamında ülkemizin dört bir yanından ilimize gelen gençler, Valimiz Sayın İbrahim AKIN’ı ziyaret etti.

  Haberi Oku

  TURCKCELL GELİBOLU MARATONU BAŞLIYOR

  Bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek olan Turkcell Gelibolu Maratonu 6 Ekim Pazar 2019 tarihinde Tarihi Gelibolu Yarımadası'nda gerçekleşecektir.

  Haberi Oku

  DAMLA GÖNÜLLÜLÜK HAREKETİ KAPSAMINDA GENÇLER ZİYARETLERİNE BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından toplumun değişik kesimlerindeki gençlerimize yönelik çok sayıda proje yürütülmektedir.

  Haberi Oku

  BERABER YÜRÜYELİM ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız, Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu himayeleri ve Gençlik ve Spor il Müdürlüğümüz koordinesinde 3’ten 93’e her yaştan vatandaşlarımı ile 81 ilde eş zamanlı yürüyüş yapıldı.

  Haberi Oku

  AHİLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI TAMAMLANDI

  32. Ahilik Haftası Kutlamaları kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz organizesinde düzenlenen esnaflar arası futbol turnuvasının final karşılaşması tamamlandı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ FARUK ŞAHİN, GENÇLİK LİDERLERİ VE YURT EĞİTİM SORUMLULARIYLA BİR ARAYA GELDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Faruk ŞAHİN, Gençlik Merkezleri Müdürlüğü bünyesindeki il ve ilçe Gençlik Liderleri ile Yurt Hizmetleri Müdürlüğü bünyesindeki il ve ilçe Yurt Eğitim sorumlularıyla bir araya geldi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER