15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ PROGRAMI DÜZENLENDİ

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı kapsamında İl Müdürlüğümüz tarafından bir dizi etkinlikler gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Yaza Hareketli Girdik...

  5-18 yaş arası gençlere tüm branşlarda ücretsiz kursların yer aldığı GSB Spor Okulları, ilimizde sporcuların gösterileriyle coşkulu bir açılışa sahne oldu. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları açılıyor.

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından yaz döneminde 23 farklı branşta ücretsiz spor eğitimi verilecek. İlimizin dört bir yanındaki binlerce çocuk ve gencimiz yine sporun güzellikleriyle buluşacak.

  Haberi Oku

  YEREL İLKBAHAR KAMPIMIZA 1541 GENÇİMİZ MİSAFİR OLDU

  Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen yerel ilkbahar kamplarında 11 dönem boyunca il merkezi ve ilçelerimizden 1541 gencimiz Ahi Evran Gençlik Kampına misafir oldu.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  İlimizde Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler ve spor alanlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi alınacaktır.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI

  15-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Haftası etkinlikleri ilimizde başladı.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Güreş Yıldızlar Grekoromen ve Serbest Stil Türkiye Birinciliği Müsabakalarında Grekoromen Stil Müsabakaları Tamamlandı.

  İki gün süren Grekoromen stil müsabakalarında dereceye girerek Türkiye Şampiyonu olan sporculara madalya ve başarı belgeleri İl Müdürümüz Numan Nafiz ŞAHİN tarafından takdim edildi.

  Haberi Oku

  Futsal Müsabakaları Sona Erdi

  Ev Sahipliğini yaptığımız Okul Sporları 2022 yılı faaliyet programında yer alan okullararası yıldızlar futsal (kız-erkek) grup müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  Türkiye Bilek Güreşi Liselerarası grup mücadeleleri sona erdi.

  Grup müsabakalarında 1.nci ve 2.nci olan sporcularımız Karabük yolcusu.

  Haberi Oku

  Haftalık Sportif Faaliyet Takvimi Yayımlandı

  İl Müdürlüğümüz tarafından 29 Mart - 3 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan müsabakalara ait Haftalık Sportif Etkinlik Takvimi yayımlandı

  Haberi Oku

  Cacabey Gençlik Merkezimiz Kardeşimiz Emre'nin Gözleri Oldu

  Cacabey Gençlik Merkezimize gelen Emre Yüksel antrenörlerimiz eşliğinde sportif faaliyetlere katılarak hayatı daha güzel görmeye başladı.

  Haberi Oku

  GENÇLER B BASKETBOL GRUP MAÇLARI BAŞLADI

  Okul sporları faaliyet programında yer alan Genç Erkekler B ve Genç Kızlar Basketbol grup müsabakaları ilimizde başladı.

  Haberi Oku

  Haftalık Sportif Faaliyet Takvimi Yayımlandı

  İl Müdürlüğümüz tarafından 14 Mart - 20 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Haftalık Faaliyet Programı yayımlandı.

  Haberi Oku

  MASA TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ev sahipliğin düzenlenen Masa Tenisi Yıldızlar Takım ve Ferdi Türkiye Şampiyonası Sona Erdi.

  Haberi Oku

  MASA TENİSİNDE TAKIMLAR MÜSABAKASI TAMAMLANDI

  Masa Tenisi Yıldızlar Takım ve Ferdi Türkiye Şampiyonası Takımlar müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  KIRŞEHİR, MASA TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI'NA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

  İl Müdürlüğümüz ev sahipliğin düzenlenen Masa Tenisi Yıldızlar Takım ve Ferdi Türkiye Şampiyonası Başladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER