GENÇLER BADMİNTON GRUP MÜSABAKALARI BAŞLADI

  Okul Sporları Faaliyet Takviminde Yer Alan Genç Kızlar Ve Genç Erkekler Badminton Grup Müsabakaları Kırşehir Spor Salonunda Başladı.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE FERDİ BOKS ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI

  U-22 Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası Final müsabakalarının ardından tamamlandı.

  Haberi Oku

  Basında Biz 📰👀…#TRTSPOR

  U-22 ERKEKLER VE KADINLAR TÜRKİYE FERDİ BOKS ŞAMPİYONASI İLİMİZİN EV SAHİPLİĞİNDE KIRŞEHİR SPOR SALONUNDA DEVAM EDİYOR. 🥊

  Haberi Oku

  U22 FERDİ BOKS ŞAMPİYONASI BAŞLIYOR

  U-22 Kadınlar ve Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası 07-14 Ocak 2022 Tarihleri arasında Kırşehir Spor Salonun da düzenlenecek.

  Haberi Oku

  Basında Biz 📰👀…#TRTHABER

  Cacabey Gençlik Merkezimiz de oluşturulan kütüphanede çocuklarımız ve gençlerimiz, teknoloji, astronomi ve uzay bilimleri alanlarındaki materyal ve görsellerle hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyorlar.

  Haberi Oku

  Haftalık Faaliyet Takvimi Yayınlandı

  Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 03-09 Ocak 2022 Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek Olan Spor Müsabakaları Takvimi Yayımlanmıştır.

  Haberi Oku

  “KOP Hayal Kütüphanesi Açıldı”

  Çocuklarımız ve gençlerimizin hayal kurma becerilerinin artırılması, nitelikli bireylerin yetiştirilmesi, bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi amacıyla Cacabey Gençlik Merkezimizde “KOP Hayal Kütüphaneleri” açıldı.

  Haberi Oku

  "Sağlıklı Bir Hayat İçin Tercih Benim"

  Bağımlılıkla Mücadele Derneği ile ortaklaşa yürüttüğümüz "Sağlıklı Bir Hayat İçin Tercih Benim" isimli proje kapsamında Sayın Valimiz İbrahim Akın 'nın başkanlığında paydaş kurumlarımızın idarecilerinin de katılımları ile tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Haftalık Sportif Faaliyet Takvimi Yayımlandı

  Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 17-26 Aralık 2021 Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek Olan Spor Müsabakaları Takvimi Yayımlanmıştır.

  Haberi Oku

  Haftalık Sportif Faaliyet Takvimi Yayımlandı

  Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 06-12 Aralık 2021 Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek Olan Spor Müsabakaları Takvimi Yayımlanmıştır.

  Haberi Oku

  3 Aralık Dünya Engelliler Günü

  Dünya Engelliler Günü Kapsamında Farkındalık Oluşturmak Amacıyla Kaman İlçemiz de ve Cacabey Gençlik Merkezimiz de Özel Sporcularımıza Yönelik Çeşitli Etkinlikler Düzenlendi.

  Haberi Oku

  "Camime de Gidiyorum, Sporumu da Yapıyorum" projesi TRT DİYANET kanalında anlatıldı.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında "Camime de Gidiyorum, Sporumu da Yapıyorum" projesinin anlatıldığı "Hayata Dokunanlar" programı, TRT DİYANET kanalında izleyicilerle paylaşıldı.

  Haberi Oku

  Haftalık Sportif Faaliyet Takvimi Yayımlandı

  Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 13-21 Kasım 2021 Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek Olan Spor Müsabakaları Takvimi Yayımlanmıştır.

  Haberi Oku

  2.Uluslararası Cumhuriyet Judo Kupası Sona Erdi

  29-30-31 Ekİm 2021 tarihleri arasında Kırşehir Spor Salonunda gerçekleştirilen 2.Uluslararası Cumhuriyet Judo Kupası Turnuvası’nda 1274 judoka tatamiye çıktı.

  Haberi Oku

  Kurumlar Arası 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Ayak Tenisi Turnuvası Başladı

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Ayak Tenisi Turnuvası bugün başlıyor.

  Haberi Oku

  DUYURU

  Kırşehir İş Kurumu (İŞKUR) tarafından Toplum Yararına Program (TYP) çerçevesinde başvurusu sonuçları açıklandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER