“BİZ ANADOLUYUZ” PROJESİ İLE GENÇLERİMİZ ADANA’YA GİDECEK

  “Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Kırşehirli Gençlerimiz 13-16 Temmuz 2021 Tarihleri Arasında Adana iline Gidecek.

  Haberi Oku

  OTURARAK VOLEYBOL TAKIMIMIZ SÜPER LİGDE

  Kaman Kızıközü Oturarak Voleybol Takımımız, Kurulduğu ilk yıl Oturarak Voleybol 1. Liginden Süper Lige Çıkma Başarısı Elde Etti.

  Haberi Oku

  SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI SAYIN MUSTAFA VARANK CACABEY GENÇLİK MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mustafa Varank, Kırşehir'de gençlerle bir araya gelerek robotik kodlama ve yazılım projelerini inceledi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ NUMAN NAFİZ ŞAHİN, BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Numan Nafiz ŞAHİN, İlimizdeki yerel Tv ve Gazeteciler ile bir araya geldi. Toplantıda Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen programlar, faaliyetler ve projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

  Haberi Oku

  Antrenör Akademisi Devam Ediyor.

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Ahi Evran Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu işbirliğiyle organize edilen ve bu yıl ilki düzenlenen Antrenör Akademisinin bu hafta ki oturumu, Fatma Bacı Yurt Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Ahi Evran Gençlik Kampı Yeni Normalleşme Dönemi İle Birlikte Yaz Döneminde Kapılarını Gençlere Açıyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız Tarafından Her Yıl Düzenlenen Ancak Pandemi Nedeniyle Ara Verilen Gençlik Kampları için Ahi Evran Gençlik Kampı Yeni Normalleşme Dönemi İle Birlikte Yaz Döneminde Kapılarını Gençlere Açıyor.

  Haberi Oku

  SATRANÇ FEDERASYONU BAŞKANI SAYIN GÜLKIZ TULAY BİR DİZİ PROGRAMLAR KAPSAMINDA İLİMİZE GELDİ

  Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Sayın Gülkız Tulay ve beraberindeki heyet bir dizi programlar kapsamında Kırşehir’e geldi.

  Haberi Oku

  “Kırşehir KOP Hayal Kütüphanesi Projesi Onaylandı”

  KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı 2021 yılı KOP Okuyor Mali Destek Programı kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz uhdesinde hazırlanan “Kırşehir KOP Hayal Kütüphanesi” projesi uygulanmaya hak kazandı.

  Haberi Oku

  Sporcumuz Urkuş Işık Başarılarına Bir Yenisini Ekledi

  İstanbul'da gerçekleştirilen U-20 Balkan Şampiyonasında 5000 m. de 2.nci olan sporcumuz Urkuş Işık, 15-22 Temmuz tarihlerinde Talin/Estonya da düzenlenecek olan U-20 Avrupa şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır.

  Haberi Oku

  KIRŞEHİR’DE ENGELLERİ “OTURARAK” AŞIYORLAR

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde Kaman ilçemizde kurulan Kızıközü Oturarak Voleybol Takımı 12 kişiden oluşan özel sporcularla antrenörümüz Sultan Işık eşliğine çalışmalarına devam ediyor.

  Haberi Oku

  “Genç Stüdyo” ile spor, eğitim, söyleşi, sohbet ve gençliğe dair ne varsa her şey artık dijitalde.

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde kurulan “Genç Stüdyo” ile spora ve gençliğe dair canlı yayınların düzenlendiği programlar artık “Dijital Spor Eğitim Platformunu” başlığıyla YouTube ve Twitter canlı yayınlarıyla takipçilerimizle buluşuyor.

  Haberi Oku

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayram Coşkusu Canlı Yayınla Evlere Taşındı

  19 Mayıs 1919'da Samsun'da bağımsızlık ateşinin yakıldığı günün 102. Yıldönümünde İl Müdürlüğümüz tarafından Atatürk' ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri düzenlendi.

  Haberi Oku

  KIRŞEHİRLİ SPORCU ÖĞRENCİLERİMİZE %100 BURS İMKANI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Özel Eğitim ve Öğretim Kurumları arasında ilk ve ortaöğretim çağındaki başarılı sporcuların özel öğretim kurumlarında %100 burslu olarak okumalarına imkan sağlayan “Sporcu Öğrencilerin Eğitimde İş birliği Protokolü” imzalandı.

  Haberi Oku

  OKULLAR ARASI ONLİNE SATRANÇ TURNUVASI BAŞLIYOR

  2020–2021 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Minikler, Küçükler, Yıldızlar Gençler Online Satranç İl Birinciliği Müsabakaları Düzenlenecek.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZİMİZDE ONLİNE TÜRKÜ DİNLETİSİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Sahne Senin programı ilimizde düzenlendi.

  Haberi Oku

  GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE TEMSİL HEYETİNİN KIRŞEHİR'E GELİŞİNİN 101. YILDÖNÜMÜ DÜZENLENEN TÖRENLE KUTLANDI

  Cacabey Meydanındaki Atatürk Anıtına çelenklerin sunulmasıyla başlayan tören, Atatürk'ün Kırşehir'de karşılandığı yer olan Gazi Parkında devam etti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER