15 - 21 Mayıs Tarihleri Arasında Düzenlenen Gençlik Haftası Biri Birinden Güzel Sportif ve Sosyal Etkinliklerin Ardından Sona Erdi.

Her yıl 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Gençlik Haftası etkinlikleri bu yıl 15 - 21 Mayıs tarihleri arasında düzenlendi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde İl ve İlçedeki Gençlik Merkezi Müdürlüklerimiz ile İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüklerimizde bir birinden güzel sportif ve sosyal faaliyetlere imza atarak dopdolu bir haftayı geride bıraktık.

İlk olarak hafta, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ve İlçe Spor Müdürlüklerimiz tarafından Atatürk Anıtlarına Çelenk Sunumu ile başladı. Valilik ve Kaymakamlık makam ziyaretleri, Sportif Gösteriler, Sivil Toplum Kuruluşları ziyareti, Fidan Dikimi, Doğa Yürüyüşü ve Huzur Evi ziyareti gibi gönüllü gençlerimiz ve gençlik liderlerimiz ile sosyal ve kültürel alanda birçok etkinliğe imza atıldı.

İl Müdürlüğümüz ve İlçe Müdürlüklerimiz tarafından bir dizi sportif faaliyet, İl ve İlçe Gençlik Merkezlerimiz tarafından ise bir dizi Sportif, Sosyal ve Kültürel faaliyetlere yerilen Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı her sene olduğu gibi bu senede dopdolu ve coşkulu geçti.