Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ev sahipliğin düzenlenen Masa Tenisi Yıldızlar Takım ve Ferdi Türkiye Şampiyonası Sona Erdi.

05-09 Mart 2022 tarihleri arasında ilimiz Kırşehir Spor Salonunda düzenlenen Masa Tenisi Yıldızlar ve Ferdi Türkiye Şampiyonası ferdi maçlarının ardından tamamlandı.

500 ‘e yakın sporcu, antrenör ve idarecinin katıldığı Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası son gün oynanan ferdi final maçlarının ardından sona erdi.

İlk iki gün de oynanan takımlar müsabakasının ardından ferdi karşılaşmalara geçildi. Zorlu ve çekişmeli geçen takımlar müsabakasının ardından dereceye giren takımlar belli oldu. Dereceye giren takımlara kupalarını ve madalyalarını Valimiz Sayın İbrahim AKIN Belediye Başkan Vekili Ayşenur UZUN, Masa Tenisi Federasyon Başkanı Dr. Oktay ÇİMEN takdim ettiler.

Ardından 3 gün boyunca devam eden ferdi karşılaşmalarına geçildi.  Son derece heyecanlı ve çekişmeli geçen Masa Tenisi Ferdi Türkiye Şampiyonası final maçlarının ardından dereceye giren sporcular belli oldu. Yıldız Kız ve Yıldız Erkeklerde Türkiye Şampiyonu olan sporculara kupa ve madalyalarını Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Numan Nafiz ŞAHİN ve Sağlık İl Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet YETİŞ tarafından takdim edildi.

5 gün boyunca ilimizde düzenlenen Masa Tenisi Yıldızlar Takım ve Ferdi Türkiye Şampiyonasında mücadele eden sporcuları tebrik eder, dereceye giren takım ve sporculara spor hayatlarında başarılar dileriz…