Ev Sahipliğini yaptığımız Okul Sporları 2022 yılı faaliyet programında yer alan okullararası yıldızlar futsal (kız-erkek) grup müsabakaları sona erdi.

Okul sporları faaliyetleri kapsamında 24 okuldan ve ilden yaklaşık 300 sporcunun katılımı başlayan okullararası yıldızlar futsal(kız-erkek) il birinciliği müsabakaları Kırşehir (Kındam) Spor Salonu’nda ve KAÜ BESYO Spor Salonunda oynanan karşılaşmalarının ardından sona erdi.

3 gün boyunca devam müsabakalar sonunda iki Spor Salonunda düzenlenen müsabakalar bir birinden çekişmeli maçlara ev sahipliği yaptı. Kızlar ve erkekler kategorisinde toplam 24 takımın mücadelesine sahne olan futsal müsabakalarında takımların ortaya koyduğu performans maçları izlemeye gelen sporseverlerce beğeni aldı. Oynanan müsabakaların tamamı İl Müdürlüğümüz bünyesinde kurulan GENÇ STÜDYO aracılığıyla GSB_Kirsehir YouTube sayfasından kesintisiz olarak sporseverlere ulaştırıldı. İl Müdürlüğü olarak ilimizde misafir ettiğimiz tüm takımlarımızı ve sporcularımızı müsabakalarda göstermiş oldukları centilmenlik ve gayretlerinden dolayı tebrik ediyoruz.